ÜYELİK İŞLEMLERİ

Neden Üye Olmalıyım?

Üye olarak çevirimiçi mağazamızdan alışveriş yapabilir, hediye kartı oluşturabilir, indirimlerden (happy hour) faydalanabilir ve bildirimleri takip edebilirsiniz.

Sipariş takibi de üyelik paneli üzerinden gerçekleşmektedir.

Giriş yapmaya çalıştığımda -Yanlış Şifre- hata mesajı görüyorum

Giriş yaparken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şifrenizin yanlış olduğunu belirten bir hata mesajı görüyorsanız ve doğru şifreyi girdiğinizden eminseniz:

  • Caps Lock tuşunun kapalı olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.
  • Şifrenizi yenileyin.
  • Tarayıcınızı yükseltip şifrenizi tekrar yenilemeyi deneyin.
  • Farklı bir internet tarayıcısı (ör. Firefox, Chrome, Safari vb.) kullanmayı deneyin.
Kaydolurken adım reddedildi

Bağlantı kurduğumuz kişinin kim olduğundan her zaman emin olmanız için tüm kullanıcılarımızın gerçek ad ve soyadlarını kullanmalarını şart koşuyoruz. (Bu aynı zamanda fatura, iade ve değişim yöntemleri için de geçerlidir.)

İnsanların, alışveriş keyfinizi bozabilecek sahte veya kötü niyetli hesaplar oluşturmalarını önlemek için bazı adların kullanımını engelliyoruz. Gerçek adınız bir hata sonucu engellendiyse, özür dileriz. Kişisel bir hesap için kaydolmaya çalışıyorsanız:

  • Adınızın ad standartlarımıza uyduğundan emin olun.
  • basementstory.com adresine yeniden kaydolmayı deneyin.
  • Kaydolmayla ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen bize bildirin.
Kayıt işlemini tamamlayıp e-posta adresimi nasıl onaylarım?

Kayıt işlemini tamamlamak için, hesap oluştururken kullandığınız e-posta adresinin size ait olduğunu onaylamanız gerekir. Bu şekilde, hesap bilgilerinizi doğru adrese gönderdiğimizden emin olabiliriz. E-posta adresinizi onaylamak için, basementstory.com’un kayıt onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın.

Bu e-postayı bulamıyor veya hesabınızı onaylayamıyorsanız, durumu bize bildirin.

Neden basementstory üzerinden bir onay e-postası aldım?

Bir Basement Story hesabına kaydolduğunuzda veya mevcut hesabınıza yeni bir e-posta adresi eklediğinizde, basementstory size bir e-posta gönderecektir. Böylece, hesabınıza bağlı bir e-posta adresine sahip olduğunuzdan emin olabiliriz.

Bunu onaylamak için, tek yapmanız gereken e-postadaki bağlantıya tıklamaktır. Bir basementstory hesabına kaydolmadıysanız ve hata sonucu bir onay e-postası aldıysanız, e-postanın altındaki bağlantıya tıklayarak bize bildirin ve hesabın kaldırılmasını sağlayın.

Onaylanmaması durumunda hesabıma ne olur?

Onaylanmayan bir hesap sitemizde 14 gün boyunca tutulur. 14 günden sonra sistemden kalıcı olarak silinir.

basementstory.com'a nasıl üye olurum?

Basement Story hesabınız yoksa, birkaç basit adımda yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz. Yepyeni bir hesaba kaydolmak için basementstory.com adresinde sağ üst köşede bulunan hesabım bağlantısına tıklayın ve kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi girin. Ardından kayıt butonuna basın ve giriş yapın.

Diğer tüm derinleştirilmiş hesap ayarlarınız için profilinize erişin. Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndereceğiz. Kayıt işlemini tamamlamak için onay bağlantısına tıklamanız yeterlidir. (Bunu her zaman yapmıyoruz.)

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Dükkandan yapacağınız alışverişlerde bazı temel bilgilere ihtiyaç duyacağımızdan, sistem, üye olmayanlara alışveriş imkanı vermeyecektir. Bunlar, daha hızlı ve hatasız alışveriş süreci için adres, erişim gibi bilgilerini de kapsar.

Güncelleme (10 Nisan 2019)
Artık üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. (Geriye dönük siparişlerinizi takip edemeyeceğinizi unutmayın)

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Evet iptal edebilirsiniz.

Girmiş olduğunuz bilgiler üyeliğinizin sonlanmasıyla sistemimizden silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz. Üyelikten ayrılmak için üyelik iptali konulu bir e-postayı merhaba@basementstory.com adresine göndermeniz ya da profil ayarlarından hesabınızı dondurmanız yeterlidir. Bunun için iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Yeni üyelikle ilgili e-posta aldım ama o ben değilim?

Muhtemelen birisi yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi kullanarak bir tabutmag hesabı açmaya çalışmıştır. Kayıt işlemi bu e-postadaki bağlantıya tıklanana kadar tamamlanmadığı için, yapabileceğiniz en kolay şey e-postayı göz ardı etmektir. Şunları da yapabilirsiniz:

  • Bu işlemi yapanın siz olmadığınızı bize bildirmek için e-postanın en altındaki bağlantıya tıklayın.
  • basementstory.com hesabınız varsa bu e-posta adresini kendi hesabınıza ekleyin.
  • Şikayette bulunun.